• 09191303218
  • شنبه تا چهارشنبه : 10:30 - 17:30

مطالب خواندنی - بلاگ

بلاگ

تگ های Heading

تگ های هدر (Heading Tags)

برای هر صفحه یک تگ h1 مجزا. مهمترین تگ هدر ، تگ h1 است که بیشتر برای درج عنوان های اصلی در صفحات سایت استفاده می شود. هر صفحه از سایت باید دارای فقط یک h1 باشد. استفاده بیش از یک h1 در صفحه درک موضوع صفحه را هم برای خواننده و هم برای خزنده موتور جستجو سخت خواهد کرد.

 

<h1>This is heading 1</h1>

<h2>This is heading 2</h2>

<h3>This is heading 3</h3>

<h4>This is heading 4</h4>

<h5>This is heading 5</h5>
<h6>This is heading 6</h6>

 استفاده از کلمات کلیدی در تگ h1 . تگ h1 به عنوان یکی از فاکتورهای درون صفحه ای سئو ، تاثیر غیرمستقیم بر رتبه بندی وب سایت در نتایج جستجو دارد و باید شامل کلمات کلیدی هدف باشد. استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در تگ های Heading مجاز نیست.
 

 درج کلمات کلیدی LSI در تگ های heading. کلمات کلیدی LSI کلماتی مترادف با کلمات کلیدی اصلی شما می باشند که با هوش مصنوعی موتورهای جستجو شناسایی می شوند. به عنوان مثال کلمه کلیدی بهینه سازی با کلمه سئو شباهت ظاهری ندارند اما معنای آنها مشابه است. گوگل به راحتی قادر به تشخیص ارتباط معنایی این دو کلمه می باشد. انتخاب کلمات کلیدی LSI هوشمندانه ، نزدیک به کلمات کلیدی اصلی اما با رقابت کمتر و استفاده آنها در تگ های هدر (h2,h3) بع عنوان یکی از ترفندهای سئو فرصت خوبی برای کمک به پیشرفت سئوی محتوای سایت خواهد بود.
 

 پرهیز از استفاده تگ های هدر برای کلمات عمومی. در بسیاری از وب سایت ها از تگ های هدر برای کلمات و عبارات عمومی و بی ارزش استفاده می شود مانند عبارت “جزئیات بیشتر” یا “ادامه مطلب”. از تگ های Heading برای تغییر ظاهر متن استفاده نکنید بلکه از آنها در ارائه محتوای سازماندهی شده و هدف گزاری بر روی کلمات کلیدی LSI استفاده نمایید . برای تغییر در ظاهر متن بهتر است از کدهای CSS کمک بگیرید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تبلیغات

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

ورود/ثبت نام

سایت فروشگاهی صبا

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی جداب و حرفه ای که امکاناتش رو فقط شما داشته باشین دور از انتظار نیست اولین فروشگاه اینترنتی باشید که بهترین و جذاب ترین خدمات رو مثل انتخاب مقدار کوپن تخفیف توسط خود کاربر یا سیستم همکاری در فروش و بازاریابی رو به مشتری هاتون ارائه دهید پس همین الان با ما تماس بگیرید !
با هم ویدیوی معرفی این فروشگاه اینترنتی فوق العاده را ببینیم !