• 09191303218
  • شنبه تا چهارشنبه : 10:30 - 17:30

مطالب خواندنی - بلاگ

بهینه سازی تصاویر

🎆 بهینه سازی تصاویر؟!!

🎆 بهینه سازی تصاویر (Image Optimization)
🌇 بهینه سازی تصاویر برای نمایش بهتر آنها در نتایج جستجو شامل شناخت المان های مهم و موثر آنها در سئو و استفاده صحیح از آنها جهت ارتقای سئو و افزایش ترافیک سایت می باشد. 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

🏙 استفاده از تصاویر :
از تصاویر برای جذاب تر کردن نوشته و راحت تر به اشتراک گذاشتن آن ها استفاده نمایید. تصاویر توانایی بالقوه ای در جذب کاربر و به دنبال آن افزایش بازدید مطلب و وب سایت دارند. 🌃 بهینه سازی نام تصاویر :
درج نام مرتبط و مناسب برای تصاویر الزامی است. استفاده از کلمات کلیدی در نام تصاویر با رعایت keyword stuffing در بهینه سازی آنها موثر است. در نام گذاری تصاویر به جای فاصله (space) از خط فاصله (-) استفاده کنید که برای موتور جستجو قابل فهم تر باشد.

🌅 درج مقدار Alt مرتبط برای تصاویر :
یکی از پارامترهای مهم تصاویر مشخصه Alt می باشد. Alt متن جایگزینی است که هنگام لود نشدن یک تصویر توسط مرورگر نمایش داده می شود. این مشخصه به خزنده موتور جستجو جهت درک مفهوم تصویر کمک می کند. برای بهینه سازی بهتر تصاویر سعی کنید کلمات کلیدی موردنظرتان را مرتبط با موضوع تصویر در این مشخصه استفاده کنید اما زیاده روی نکنید. 🏞 بهینه سازی سایز تصاویر :
در مقالات قبلی هم بیان کردیم که حجم تصاویر ارتباط مستقیمی با سرعت بارگذاری صفحات و دفع کاربر از سایت که از عوامل مهم در سئو هستند، دارد . بهینه سازی حجم تصاویر به معنای کاهش سایز آنها همراه با حفظ کیفیت می باشد.

آموزش

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تبلیغات

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

ورود/ثبت نام

سایت فروشگاهی صبا

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی جداب و حرفه ای که امکاناتش رو فقط شما داشته باشین دور از انتظار نیست اولین فروشگاه اینترنتی باشید که بهترین و جذاب ترین خدمات رو مثل انتخاب مقدار کوپن تخفیف توسط خود کاربر یا سیستم همکاری در فروش و بازاریابی رو به مشتری هاتون ارائه دهید پس همین الان با ما تماس بگیرید !
با هم ویدیوی معرفی این فروشگاه اینترنتی فوق العاده را ببینیم !