• 09191303218
  • شنبه تا چهارشنبه : 10:30 - 17:30

مطالب خواندنی - بلاگ

چرا من به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارم ؟

وب سایت اینترنتی ، در واقع جنبه مجازی شما محسوب می شود.

این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است.

چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود. بنابراین ، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد. جدای از این موضوع ، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف ، کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی ، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.

1) وب سایت شما با مشتریان خود،24 ساعت در روز،7 روز در هفته،365 روز در سال ارتباط برقرار می کند:

حتی زمانی که در محل کار خود حضور ندارید،وب سایت شما در دسترس است.مشتریان می توانند وارد وب سایت شما شوند و به راحتی شما و محصولات شما را بشناسند. از این طریق به راحتی می توانیم ، برند خود را به دیگران معرفی کنید.

2) سطح دسترسی را افزایش می دهد:

مردم در هر جای دنیا و حتی در سطح جهانی به راحتی می توانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند.

3) تاثیر تبلیغات شما را افزایش می دهد:

شما می توانید زمانی که وب سایت خود را نمایش می دهید از تبلیغات درآدرس ،عکسها و متن استفاده کنید و از این طریق پیام خود را انتقال دهید.

4) بازخوردها را جمع آوری کنید:

از فرم ها ،ایمیل و شبکه های اجتماعی که به مشتریان شما اجازه می دهد با شما ارتباط داشته باشند،استفاده کنید.

5) ارتباط موثر برقرارکردن:

اگر چه وب سایت برای مشتریان طراحی شده است ارتباط از طریق وب سایت و ایمیل باعث صرفه جویی در زمان می شود و همچنین مقرون به صرفه است.

6) وب سایت مناسب امکان دیده شدن شما را بوجود می آورد:

اگر یک وب سایت خوب طراحی شده باشد،امکان بازدید بیشتررا بوجود می آورد.طراح وب سایت باید بداند که چگونه می تواند وب سایتی را طراحی کند که بازدیدکننده بیشتری داشته باشد.

7) تاثیر بر روی فروش بیشتر:

حتی اگر نتوانید بصورت آنلاین محصولات خود را بفروشید،از طریق داشتن وب سایت شرکت شما و برند شما به مشتریان نشان داده می شود.

8)امروزه ارتباط بدون دنیای مجازی امکان پذیر نیست:

بیش از %94 از مردم کانادا دسترسی به اینترنت دارند. امروزه رشد شبکه های اجتماعی نشان می دهد که بدون داشتن وب سایت شما نمی توانید اهداف بازاریابی خود راتحقق ببخشید.

9) رقبای شما چه کسانی هستند:

زمانی که برای خود و حرفه تان وب سایت طراحی می کنید، این امکان به وجود می آید که رقبا ،شما را بشناسند و مشتریان شما بر اساس کیفیت وب سایت شما تصمیم بگیرند.

آموزش

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تبلیغات

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

ورود/ثبت نام

سایت فروشگاهی صبا

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی جداب و حرفه ای که امکاناتش رو فقط شما داشته باشین دور از انتظار نیست اولین فروشگاه اینترنتی باشید که بهترین و جذاب ترین خدمات رو مثل انتخاب مقدار کوپن تخفیف توسط خود کاربر یا سیستم همکاری در فروش و بازاریابی رو به مشتری هاتون ارائه دهید پس همین الان با ما تماس بگیرید !
با هم ویدیوی معرفی این فروشگاه اینترنتی فوق العاده را ببینیم !