• 09191303218
  • شنبه تا چهارشنبه : 10:30 - 17:30

مطالب خواندنی - بلاگ

بهینه سازی معماری و طرح بندی سایت

در این بخش ما مواردی را برای یک سایت مطرح می کنیم که خیلی از کاربران محترم با اشتباه در آن باعث افت سایت در نتایج جستجوی گوگل می شود
1️⃣ مطمئن شوید که محتوا واضح و روشن است . محتوای وب سایت باید در مرکز سایت و واضح باشد. حداقل باید عنوان صفحه در بالای صفحه قرارداشته و بدون اسکرول کردن صفحه قابل رویت باشد.
2️⃣ پرهیز از درج تبلیغات بسیار زیاد در بالای صفحه. ستفاده بیش از حد تبلیغات در بالای صفحه منجر به برخورد موتور جستجو و آسیب رساندن به ررتبه سایت خواهد شد.
3️⃣ ایجاد سلسله مراتبی از محتوا باعث  راحت تر شدن فهم کاربر و فهم صحیح و بررسی دقیق و راحت محتوا توسط موتور جستجو به افزایش موثر رنک وب سایت کمک می کند.
4️⃣ مطمئن شوید که ناوبری (Navigation) وب سایت واضح باشد. ناوبری یا همان مسیر هدایت کننده باید برای هم کاربر و هم موتورجستجو به راحتی قابل درک باشد.
5️⃣ نوفالو کردن Affiliate links . لینک هایAffiliate که در ازای دریافت مبلغی به عنوان پورسانت در سایت درج می شوند و در سیستم های Affiliate Marketing کاربرد دارند. در صورتی که ازهر نوع لینک مشابه و وابسته به این موارد در سایت استفاده می کنید آنها را نوفالو کنید.
6️⃣ استفاده از URL های سئوپسند. URL های وب سایت باید قابل خواندن توسط انسان باشند و. URL های کوتاه شامل کلمات کلیدی مورد نظر (جدا شده با خط فاصله) بهترین راه حل برای سئوپسند شدن URL ها می باشد.
7️⃣ اطلاعات تماس با شما به وضوح قابل مشاهده باشد. اطلاعات تماس با شما باید به راحتی قابل دسترس باشد و به طور ایده آل شامل یک آدرس فیزیکی نیز باشد. سعی کنید اطلاعات تماس را در تمامی صفحات برای دسترسی راحتتر کاربر درج کنید.
8️⃣ به حداقل رساندن محتوای تکراری در سایت. درج محتوای تکراری صرفا شامل کپی مطالب از سایت های دیگر نمی شود بلکه در برخی بدلیل اشتباهات صورت گرفته در کدنویسی و عدم رعایت قوانین سئو پیش می آید و نتیجه ای جز جریمه سایت توسط الگوریتم پاندای گوگل و حذف صفحات شما از گوگل نخواهد داشت. 
9️⃣ اگر هدف شما سئوی محلی (local SEO) می باشد حتما آدرس خود را در طرح بندی سایتتان در نظربگیرید. زمانی که هدفتان جذب مشتریانی است که در موقعیت جغرافیایی کسب و کارتان می باشند، آدرس فیزیکی و اطلاعات تماس خود را در صفحات وب سایت درج کنید.
 1️⃣0️⃣ استفاده از www یا non-www . از هرکدام از این آدرس ها که برای وب سایت خود انتخاب می کنید، مطمئن شوید که وب سایت شما فقط با یکی از این آدرس ها قابل دسترس  باشد. بارگذاری وب سایت با هر دو آنها یکی از روشهای رایج ایجا محتوای تکراری محسوب می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

تبلیغات

irPowerWeb میزبان مطمئن وب سایت شما

ورود/ثبت نام

سایت فروشگاهی صبا

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی جداب و حرفه ای که امکاناتش رو فقط شما داشته باشین دور از انتظار نیست اولین فروشگاه اینترنتی باشید که بهترین و جذاب ترین خدمات رو مثل انتخاب مقدار کوپن تخفیف توسط خود کاربر یا سیستم همکاری در فروش و بازاریابی رو به مشتری هاتون ارائه دهید پس همین الان با ما تماس بگیرید !
با هم ویدیوی معرفی این فروشگاه اینترنتی فوق العاده را ببینیم !